ČeskyEnglishDeutsch

Odpočinek s rodinou a přáteli

K odpočinku mohou naši hosté využívat zahradu s grilem, ohništěm, posezením a kuchyňkou na zahradní párty s WC a sprchovým koutem. Také je pro vaše nejmenší připraven venkovní dětský koutek s houpačkami, pískovištěm a dalšími atrakcemi.

Společenské hry (šipky, kriket, petanque, deskové hry aj.) jsou vám plně k dispozici ve společenské místnosti pro 25 osob.

Sport a relaxace

Pro milovníky sportů je v okolí možnost snad všech druhů sportů, na které si vzpomenete. Od golfu či minigolfu, přes vyjížďky na koni, plavání, tenis až po rybaření.

České Švýcarsko, Lužické hory a Šluknovsko nabízí jedinečné horolezecké sportovní zážitky na skalách či na umělých stěnách v Srbské Kamenici. jedinečné horolezecké sportovní zážitky na skalách či na umělých stěnách v Srbské Kamenici.

Nudit se nebudete ani v zimě díky udržovaným lyžařským areálům a dalším sportovištím, například ve sportovním areálu Varnsdorf s plaveckou halou.https://www.youtube.com/watch?v=UQWR-vdSTAk

Pohoda u vody na trávě u přehrady, rybníka nebo jezera. K dispozici jsou také koupaliště Slávie v Horním Podluží, v Jiřetíně pod Jedlovou, v České Kamenici či Rumburku.

Využijete vstřícných podmínek zdejšího kraje a projeďte se na kole. Po dohodě můžeme zajistit i zapůjčení.

Vyhlídkový let nebo projížďka na lodičce po řece Kamenici vám přinese nevšední zážitky.

http://www.toskanaworld.net. 
Toužíte po absolutním uvolnění, po nebeském pocitu pohody a celkovém požitku? Potom se nechejte překvapit. Vítejte v termálních lázních Toskana, které jsou perlou Toskánska na východě!

Sportovní půjčovna Cottage v Krásné Lípě nabízí k zapůjčení kola, e-kola, dvojkola, dětská kola, vozíky za kola, koloběžky, dětskou krosničku, nordic hole, sněžnice i saně. Rádi vám vybavení po dohodě dovezeme do Apartmánu Chřibská. Více info cottage.cz


Hospody

Kam zajít na jídlo nebo pivo

Hostinec Na Rychtě nabízí příjemné posezení ve stylovém roubeném stavení z 18. století. Staročeská kuchyně, klasické hotovky, speciality z kachny, králíka, jehněčího masa či zvěřiny uspokojí i největší gurmány.

Srdečně si Vás dovolujeme pozvat do rodinné restauraci OLD HOUSE, která se nachází ve Varnsdorfu. Čeká na Vás:Výtečná kuchyně -Příjemný personál -Letní zahrádka -Posezení v prostředí nekuřácké restaurace

Výlety do přírody

Území Českého Švýcarska je skvělým místem pro výlety. Nabízí bezpočet turistických tras vedoucích krajinou skalních měst, stolových hor, soutěsek, hlubokých roklí a strání.

Vypravte se k nám na víkend nebo dovolenou a poznejte krásy zdejšího okolí. Pěšky, na kole, běžkách... jak chcete.

Rozhledna na Jedlové hoře je nejvyšším místem Lužických hor. Dovolí-li počasí, můžete vidět horizont od Krušných hor až po Krkonoše

Trpasličí jeskyně jistě rozzáří úsměvy vašich dítek, až uvidí vytesanou Sněhurku a budou hledat sedm trpaslíků po skalách uprostřed lesů.

Rozhodně nevynechejte výlet na Pravčickou bránu, největší přirozenou skalní bránu na našem kontinentu.


Památky

Hrad Grabštejn stojí na strmém ostrohu, který je obtékán Václavickým potokem, jenž se nedaleko odsud vlévá do Lužické Nisy. Stojí v samém srdci Trojzemí, místa, kde se dotýkají hranice tří států - České republiky, Německa a Polska.

Hrad Toleštějn (pův. Dohlenstein, Kavčí skála, 670 m) je dnes zříceninou středověkého hradu, který se poprvé připomíná roku 1337. Hrad byl vybudován na ochranu cesty z Čech do Lužice a ve své době byl významným a mocným opevněním. 

Jedna z dominant Saského Švýcarska: skalní most z pískovce, který byl označen jako technická památka, je dlouhý 76 m. Most spojuje Bastei a skalní hrad Neurathen. Při přecházení mostu budete mít nádherný výhled do okolí (Lilienstein, Paffenstein, Koenigstein,....až do Drážďan).

Kouzelný výhled z Mariini vyhlídky býval, kde ještě nedávno stával vysoko na skalách dřevěný altán. Bohužel v září 2005 vznikl v altánu požár, který zničil tuto nádhernou vyhlídku. Naštěstí oheň se už dál nerozšířil. Nyní se na skalních vrcholcích tyčí nová bouda. Mariinu vyhlídku zde nechal postavit rod Kinsky  jako i další vyhlídkové altány v okolí,   Vilemína vyhlídka a Rudolfův  kámen.

Hrad Tolštejn ( pův.Dohlstein, Kavčí skála,670 m) je dnes zříceninou středověkého hradu,který se poprvé připomíná roku 1337

Apartments Chribska


Horní Chřibská 1
407 44 Děčín

GPS: 50°51'23.937"N, 14°30'57.975"E

Contact:
Monika Císařová
+420 777 770 669
info@apartmany-chribska.cz

Ceny od 450 Kč / osoba a den