Lenka Kitnerová

Říjen 2021:
Toto ubytování doporučuji všem, kteří hledají ráj na zemi ❤️
Pani domácí je úžasná bytost, plná pozitivní energie, vstřícnosti a laskavosti. Apartmány jsou skvěle a moderně vybaveny a téměř nic v nich nechybí ke každodennímu bytí. V okolí je překrásná příroda, nádherné lesy. Perfektní stravovací provozy, ve kterých jsme se víc než dobře nadlábli

Eva Paštová

Červenec 2021: Rodinný penzionek v naprosto výborné lokalitě. Skvělá dostupnost do přírody (přímo za plotem les) i na historické památky. Vše parádní, pěkné, čisté, útulné. Budeme se sem vracet nejen kvůli přírodě, ale i kvůli úžasné majitelce. Po domluvě možnost si vzít psy.
Vhodné jak na teambuilding, tak pro rodiny s dětmi, ale i pro samotné páry.
Zkrátka není co vytknout.

Nataša Břeňová

Leden 2017: Nejen perfektní ubytování. Nádherné prostředí a paní Monika, která dokáže vytvořit takovou atmosféru,že se nám nikdy nechce nikdy odjet. Vřele doporučuji.    ‏

                   DALŠÍ RECENZE →

Renáta Kalibova

Google 2022:

Nádherné místo! Perfektní výchozí bod pro pěší i cykloturistiku. Krásné, čisté ubytování, úžasná zahrada na odpočinek i vyblbnutí pro děti. A co je nejvíc, tak báječná a inspirativní paní domácí. My se sem rádi vracíme již několikátý rok. Mohu vřele doporučit.

Vla Win

Google, 2022:

Na první pohled penzion s apartmány čistými, mnohdy útulnými s domáckou atmosférou atd., zkrátka jak to má být a jak to čekáte. Je jisté, že se sem rád vrátím v čase, kdy bude příroda v rozpuku a nejen v čase zimním. Slušně se tam dá dojet veřejnou dopravou a byť apartmány leží na pomyslné bráně do Šluknovského výběžku, není to zde žádný konec světa, přesto nabízí i kýžené odloučení od hlučné civilizace. Srovnatelných „podniků“ mohou být v ČR snad i stovky, kde se majitelé opravdu snaží přinést svým hostům „modré z nebe“.
Ale majitelka Monika vám se dveřmi otevře i příležitost k nevšednímu setkání, na jejímž konci můžete znát mnohem více o sobě a svém místě na světě a pochopíte, že svět je krásné místo a můžeme k němu vlastní krásou přispět. To je nenucený nadstandard, kterého si zde jedinci toužící po samotě nemusí ani všimnout, ale ti co chtějí v krásném prostředí o víkendu či o dovolené prolomit ledy „běžné provozní slepoty“, mají možnost tento léčivý element přijmout a po svém si ho užít. Taková místa jsou jedinečná a z Chřibské tak činí alespoň malý svatý grál na našich odpočinkových cestách.

Viera Hudečková

Google, 2021:

Před příjezdem jsme četli samé pozitivní hodnocení, až jsme nevěřili, ze je to možné. Ale skutečnost předčila naše očekávání. Pro rodinu (rodiny) s dětmi naprosto úžasné místo - velká záhrada, na ní menší i větší bazén, pískoviště, houpačky, venkovní posezení na sedačce nebo u stolu, gril. Vnitřní prostory plné zákoutí na povídání, odpočívání, společenské hry. A v neposlední řadě paní Monika, která nám vyšla ve všem vstříc. Okolní lesy plné hub a tak jsme každý den měli houbou omáčku nebo polívku nebo smaženici.
 
Depandance k pronájmu

Depandance k pronájmu

Apartmány Chřibská - posezení

Apartmány Chřibská - posezení

Interiér

Interiér

apch ct4

apch ct4

apch ct1

apch ct1