Proč to na Chřibské milujeme

Jmenuji se Viktorie Císařová.

Do Chřibské jsem se zamilovala už jako malá holčička. Chřibská pro mě představovala svobodné místo, kde jsem mohla volně poletovat venku a objevovat svět. Navíc jsem měla k místu vazbu přes maminku Moniku, která odtud pochází. 

 

Když se pak v roce 2004 mí rodiče rozhodli koupit v Chřibské dům s krásnou rozsáhlou zahradou a stodolou byla jsem nadšená. V domě postupně vybudovali apartmány k pronájmu a na místě přilehlé stodoly postavili dům, který využíváme k rodinným setkáním anebo ho také pronajímáme větším skupinám.

 

I dnes jsou Apartmány Chřibská "rodinným podnikem". Po rozvodu rodičů jsem se stala majitelkou objektu. Brácha Krištof nám pomohl místo zvelebit do dnešní krásné podoby. A má maminka Monika je "tlukoucím srdcem" objektu - stará se o našeho hosty a pohodovou atmosféru. 
 
Jsme šťastné, že můžeme návštěvníkům Chřibské zpříjemnit pobyt a zprostředkovat neopakovatelnou energii a krásu námi tolik milovaného místa. Věřím, že i na vás hned po otevření branky dýchne klid a magická vůně lesa. Že i vy si od nás odpočinete od starosti všedních dní. 
 
 
S láskou Viktorie, Krištof a Monika Císařovi
Depandance k pronájmu

Depandance k pronájmu

Apartmány Chřibská - posezení

Apartmány Chřibská - posezení

Interiér

Interiér

apch ct4

apch ct4

apch ct1

apch ct1