Vybavené moderní apartmány a samostatný dům

Přijeďte k nám do Českého Švýcarka. Ubytujeme vás v některém z útulných a pohodlných apartmánů až s 6 lůžky, nebo v domě ukrytém v zahradě.

 

 

 

 

 

Přívětivý prostor, jak stvořený pro relax

U nás si každý najde svůj kouteček, ve kterém bude moci odpočívat, hrát si, anebo trávit čas společně. 

Vše pro odpočinek a příjemné chvíle v zahradě

K odpočinku mohou naši hosté využívat zahradu s grilem, ohništěm a posezením. Pro malé hosty je připraven venkovní dětský koutek s houpačkami, pískovištěm a dalšími atrakcemi.

Společenské a sportovní hry (šipky, stolni tenis, kriket, petanque, deskové hry aj.) jsou vám plně k dispozici ve společenské místnosti pro 25 osob.

To nejlepší z domácí kuchyně

Postaráme se také o vaše spokojená bříška. Snídaně skoro do postele, vydatný oběd nebo voňavá a chutná večeře, anebo pohoštění pro větší skupinu formou švédských stolů? Nic není problém. Vše připraveno z láskou a maximální pečlivostí. 

Prostor pro akce, semináře či svatbu v přírodě

ermentum vitae, sagittis id, malesuada in, quam. Donec vitae arcu. Integer pellentesque quam vel velit. Nullam rhoncus aliquam metus. Etiam posuere lacus quis dolor. Fusce aliquam vestibulum ipsum. Aliquam ante. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Integer pellentesque quam vel velit. Praesent in mauris eu tortor porttitor accumsan. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Nullam at arcu a est sollicitudin euismod. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Morbi scelerisque luctus velit.

Depandance k pronájmu

Depandance k pronájmu

Apartmány Chřibská - posezení

Apartmány Chřibská - posezení

Interiér

Interiér

apch ct4

apch ct4

apch ct1

apch ct1